Хроника
21.06.2026.
17:26
Тинејџер се утопио у базену
Деветнаестогодишњак М. С. утопио се данас на базенима у општини Угљевик, речено је Срни у Окружном јавном тужилаштву Бијељина

АУТОР
Провјерено Инфо
Према до сада прикупљеним информацијама, мјере реанимације предузете су одмах када је младић извучен из воде, након чега је превезен у Дом здравља Угљевик, гдје је дежурни љекар констатовао смрт.
Под надзором дежурног тужиоца предузимају се мјере и радње с циљем утврђивања свих околности трагичног догађаја, као и тачног узрока смрти.

Три дјечака погинула приликом скока са стијене у море
Тужилаштво су о утапању које се догодило у 13.00 часова обавијестили припадници Полицијске станице Угљевик, а дежурни тужилац изашао је на лице мјеста и руководио увиђајем.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Препоручени садржај

Акција спасавања у току: Чехиња пала са мотоцикла код Коњица, тимови ГСС-а на терену
Хроника
Управо

(ВИДЕО) Странац скочио са Старог моста у Мостару и нестао под водом: Спасиоци га извукли у посљедњој секунди
Хроника
12:56

У удесу код Бањалуке повријеђено троје Руса
Хроника
08:28



