28.01.2025.
10:03
Požar progutao firmu u BiH, šteta ogromna
Pričinjena je ogromna materijalna šteta

Vatrena stihija tokom noći progutala je drvoprerađivačku firmu "Saga" iz Žepča koja zapošljava 70 radnika.
Pričinjena je ogromna materijalna šteta, a za sada nije poznat uzrok požara.
"Nakon dojave žepački vatrogasci su odmah izašli na teren i gasili požar cijelu noć, a u kratkom roku su se pridružili vatrogasci PVJ Zavidovići, PVJ Maglaj, Natron Hayat i PVJ Tešanj kojim se ovim putem zahvaljujemo", navedeno je na stranici Opštine Žepče.
Mjesto požara je obišao i načelnik Mato Zovko.
"Zahvaljujući intervenciji vatrogasaca, spriječeno je širenje požara na jedan dio tvrtke i na susjednu tvrtku Stolarija Šimić", navode oni, prenosi portal "Nezavisne".
Tagovi
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.