Large banner

Друштво

22.06.2026.

07:59

Српска богатија за 17 становника: Највише беба у Добоју, Приједору и Фочи

У Републици Српској је у протекла 24 часа рођено 17 беба, од чега десет дјевојчица и седам дјечака.

Шипово тројке
Фото:СРНА

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 17 беба - 10 дјевојчица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Добоју, Приједору и Фочи рођене су по три бебе, у Градишци и Бањалуци по двије, те у Зворнику, Бијељини, Требињу и Источном Сарајеву по једна.

Иран и САД

Америка и Иран данас ипак настављају преговоре

У добојском породилишту рођена је дјевојчица и два дјечака, у Приједору и Фочи по три дјевојчице, у Градишци двије дјевојчице, у Бањалуци два дјечака, у Требињу дјевојчица, а у Зворнику, Бијељини и Источном Сарајеву по један дјечак.

У протекла 24 часа порођаја није било у Невесињу.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner