Large banner

Друштво

24.06.2026.

08:41

Поново се активирао пожар на депонији Уборак

Пожар на мостарској депонији Уборак поново се активирао јутрос око 7.50 часова. Ватрогасне екипе су на терену, а густ дим куља изнад одлагалишта.

Поново се активирао пожар на депонији Уборак
Фото:Printscreen/Avaz

На депонији Уборак јутрос се поново активирао пожар, потврђено је за "Аваз". На снимку с лица мјеста се види велики облак дима који се диже изнад депоније.

- Јутрос се на депонији Уборак поново активирао пожар око 7:50. Поред два возила која су већ била на лицу мјеста, послана су још два, а у плану је укључити још - потврђено је за "Аваз".

Подсјећамо, јуче су се ужарени дијелови депоније засипали шљунком како би се спријечио доток кисика и могућност поновног избијања пожара.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner