Друштво
24.06.2026.
08:41
Поново се активирао пожар на депонији Уборак
Пожар на мостарској депонији Уборак поново се активирао јутрос око 7.50 часова. Ватрогасне екипе су на терену, а густ дим куља изнад одлагалишта.

АУТОР
Провјерено Инфо
Фото:Printscreen/Avaz
На депонији Уборак јутрос се поново активирао пожар, потврђено је за "Аваз". На снимку с лица мјеста се види велики облак дима који се диже изнад депоније.
- Јутрос се на депонији Уборак поново активирао пожар око 7:50. Поред два возила која су већ била на лицу мјеста, послана су још два, а у плану је укључити још - потврђено је за "Аваз".
Подсјећамо, јуче су се ужарени дијелови депоније засипали шљунком како би се спријечио доток кисика и могућност поновног избијања пожара.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.






