Друштво
22.06.2026.
15:24
Фонд ПИО запослио двоје дјеце погинулих бораца
Фонд ПИО Републике Српске запослио двоје дјеце погинулих бораца у Источном Сарајеву и Бијељини

АУТОР
Невена Рељић
У складу са Јавним позивом Владе Републике Српске о запошљавању дјеце погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске, Фонд за пензијско и инвалидско осигурање Републике Српске на упражњена радна мјеста запослио је два радника који припадају овој категорији становништва.
Један радник засновао је радни однос у Пословници Фонда у Источном Сарајеву, док је други запослен у Филијали Бијељина.
Фонд ПИО Републике Српске на овај начин даје свој допринос реализацији мјера Владе Републике Српске, усмјерених ка пружању подршке породицама погинулих бораца и унапређењу њиховог социјалног и економског положаја.

Огласила се Биљана Чекић након удеса код Бањалуке: У болници сам!
- Остајемо посвећени друштвено одговорном дјеловању и провођењу политика које доприносе очувању тековина Одбрамбено-отаџбинског рата и пружању подршке категоријама становништва које су поднијеле највећи терет у стварању и одбрани Републике Српске - саопштио је Фонд ПИО.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Временска прогноза за сутра у БиХ: Сунчано и топло, али поподне стиже промјена
Друштво
Управо

Промоција у Добоју: Представљен нови број часописа „Безбједност-полиција-грађани“
Друштво
14:03

"Затворите прозоре и врата": Због пожара ваздух у Мостару постао еколошка опасност
Друштво
13:33



