Large banner

Хроника

22.06.2026.

14:35

Огласила се Биљана Чекић након удеса код Бањалуке: У болници сам!

Глумица Биљана Чекић се након удеса и слијетања с моста огласила из болнице, наводећи да је добро, али да због повреде карлице тренутно не може да хода.

саобраћајка Верићи
Фото:вајбер група/ Патроле радари

Млада глумица Биљана Чекић средином прошле недјеље имала је удес. Како се наводи, изгубила je контролу над аутомобилом и слетела са пута.

саобраћајка Верићи
саобраћајка Верићи

Биљана се сада огласила и открила да је и даље у болници. Само је кратко изјавила да је добро, али да тренутно не може да хода због натекнућа карлице.

саобраћајка Верићи
саобраћајка Верићи

"У болници сам, добро сам. Нисам у стању да причам. Имам благо натекнуће карлице, не могу да ходам", рекла је Биљана Чекић за "Блиц".

саобраћајка Верићи
саобраћајка Верићи

На мрежама и у Вибер групама објављене су фотографије несреће у којој је млада глумица учествовала.

Како се може видјети, њен аутомобил је смрскан, а ограда на мосту је покидана.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner