Хроника
22.06.2026.
14:35
Огласила се Биљана Чекић након удеса код Бањалуке: У болници сам!
Глумица Биљана Чекић се након удеса и слијетања с моста огласила из болнице, наводећи да је добро, али да због повреде карлице тренутно не може да хода.

АУТОР
Провјерено Инфо
Млада глумица Биљана Чекић средином прошле недјеље имала је удес. Како се наводи, изгубила je контролу над аутомобилом и слетела са пута.

Биљана се сада огласила и открила да је и даље у болници. Само је кратко изјавила да је добро, али да тренутно не може да хода због натекнућа карлице.

"У болници сам, добро сам. Нисам у стању да причам. Имам благо натекнуће карлице, не могу да ходам", рекла је Биљана Чекић за "Блиц".

На мрежама и у Вибер групама објављене су фотографије несреће у којој је млада глумица учествовала.
Како се може видјети, њен аутомобил је смрскан, а ограда на мосту је покидана.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Потврђена оптужница на Сокоцу: Предсједник Удружења фармера присвојио постројење од 50.000 КМ
Хроника
12:49

Нестала жена која је изашла да прошета пса, полиција моли за помоћ
Хроника
11:20

Братунац: Ухапшена три лица због кријумчарења миграната чамцем преко Дрине
Хроника
10:12



