Друштво
28.10.2025.
21:34
Бањалука: Пуна сала и одушевљење публике на мјузиклу "Веселе девојке"
Публика је с одушевљењем испратила наступ глумаца, који су својом енергијом, пјесмом и хумором приредили вече за памћење.

У Мултимедијалној сали код Чајавеца у Бањалуци вечерас је одржан мјузикл "Веселе девојке" који је привукао велики број љубитеља позоришта, а сала је била испуњена до посљедњег мјеста.
Публика је с одушевљењем испратила наступ глумаца, који су својом енергијом, пјесмом и хумором приредили вече за памћење.
У овом музичко – сценском спектаклу Тијана Дапчевић, Зорана Павић, Ивана Петерс, Маја Брункер и Јелена Ђукић испричале су причу о најбољим другарицама из детињства које су се поново окупиле у караоке клубу.
Ова представа одржана је у оквиру манифестације "Дани београдског позоришта", чији је покровитељ проф. др Владо Ђајић, који се захвалио окупљенима.
- Велико хвала сваком од вас на заинтересованости. Ово је Бањалука какву заслужујете ви, наша деца, Бањалука богата културним садржајем, која треба да буду један од повода окупљања свих Бањалучана - истакао је Ђајић.
"Дани београдског позоришта" трајаће до 20. новембра, а сваког уторка публика ће имати прилику да ужива у по једној позоришној представи из богате продукције београдских театара.
Тагови:
Препоручени садржај

Верићи код Бањалуке: "Ничије" краве начиниле огромне штете, мјештани хоће да се селе
Друштво
28.10.2025.

Обичаји и вјеровања на Лучиндан
Друштво
28.10.2025.

(ФОТО) Ђаци великог срца: Ученици ОШ "Јован Цвијић" прикупили више од 11.000 КМ за лијечење Петра Шарића
Друштво
28.10.2025.



