Politika
19.05.2026.
21:11
Cvijanović: Sve što smo uradili u posljednje tri godine, uradili smo sa razlogom
Željka Cvijanović je poručila da je svaki potez u posljednje tri godine, uključujući suđenje Dodiku, bio isplaniran u službi konačne pobjede.

Sve što smo uradili u posljednje tri godine - uradili smo sa razlogom, poručila je srpski član predsjedništva BiH Željka Cvijanović.
- Sve što se dešavalo sa suđenjem i drugim stvarima. Sve što se dešavalo predsjedniku Miloradu Dodiku, nismo napravili ni jednu stvar da nije bila isplanirana - kazala je Cvijanovićeva.
Kaže da je svaki korak bio planiran, a svaki gubitak bio je u službi većeg dobitka i konačne pobjede.
Sve što smo uradili u posljednje tri godine - uradili smo sa razlogom. Svaki korak je bio planiran, a svaki gubitak bio je u službi većeg dobitka i konačne pobjede. pic.twitter.com/dD4l0R4lRe
— Željka Cvijanović (@Cvijanovic_Z) May 19, 2026
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Preporučeni sadržaj

Košarac: Srpska može biti samostalna i biće
Politika
Upravo

(VIDEO) Aplauzom prva vozila prešla preko novog graničnog prelaza
Politika
19:13

EU u BiH pozdravila privremeno rješenje za granični prelaz Gradiška
Politika
19:07



