Спорт
03.12.2025.
06:53
Младост и Раднички 1923 настављају најтужнији меч
Фудбалери Младости из Лучана и Радничког 1923 из Крагујевца враћају се на терен да заврше најтужнији меч.

Нажалост, претходни пут када су се два тима суочила дошло је до велике трагедије и смрти тренера гостију Младена Жижовића.
Он је нажалост преминуо на путу ка болници, а судија је моментално прекинуо овај сусрет у 42. минуту. У међувремену је искусни стратег сахрањен и одржана је комеморација.
Раднички 1923 је одиграо и пријатељски меч са Борцем из Бањалуке, још једним клубом у којем је Жижовић оставио велики траг.
При прекиду меча у Лучанима, резултат је био 0:2 у корист Радничког послије погодака Салија у 2. минуту и Бен Хасина у 9. минуту. Дуел ће се наставити од поменутог 42. минута.
Наставак меча ће моћи да се прати у телевизијском преносу на каналу ТВ Арена Спорт Премиум 1, пише Телеграф.






