Спорт
25.06.2026.
20:10
Игокеа и наредне сезоне учесник ФИБА Лиге шампиона
Игокеа и наредне сезоне игра ФИБА Лигу шампиона, објављена листа од 30 учесника и повратак више европских клубова

АУТОР
Провјерено Инфо
Кошаркаши Игокее и наредне сезоне биће дио ФИБА Лиге шампиона.
Из ФИБА су потврдили имена 30 екипа, међу којима се налази и тим Ненада Стефановића.
Још двије екипе избориће пласман кроз квалификације.
За учешће у новој сезони пријавио се 61 клуб.
ФИБА је саопштила да се такмичењу вратио Бон Телеком, као и Перистери. Међу повратницима је и Цибона, док АЕК остаје једини тим који је учествовао у свих 11 издања Лиге шампиона.
Ово су имена учесника за идућу сезону:
Ритас
Ховентут
Мурсија
Билбао
Уникаха
Алба Берлин
Бамберг
Бон Телеком
Јувентус Утена
Нантер 92
Шоле Баскет
Стразбур
АЕК
Перистери
Трабзонспор
Галатасарај
Нимбурк
Пардубице
Спартак Суботица
Цибона
Легија Варшава
Ређана
Варезе
Игокеа м:тел
Бнеи Херцлија
Хапоел Холон
Сабах
Сомбатељи
Антверпен
Порто
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Препоручени садржај

Лајовић остао без пласмана у главни жријеб Вимблдона
Спорт
18:55

Историјски резултат "Змајева“: Ево колико је БиХ зарадила пласманом у нокаут фазу СП
Спорт
11:42

Огласио се Вицо Зељковић након пласмана БиХ у нокаут фазу
Спорт
07:23



