Спорт
29.04.2025.
05:59
Denver i Jokić u problemu pred novi okršaj sa Klipersima
NBA

Košarkaše Denvera očekuje peti duel plej-ofa sa Los Anđeles Klipersima, a nastup Rasela Vestbruka u tom duelu je pod znakom pitanja.
Tim iz Kolorada uspio je da izjednači u seriju protiv Los Anđeles Klipersa na 2-2 nakon dramatične pobjede od 101:99, ali razlog za brigu je zdravstveni bilten.
Razlog za zabrinutost je povreda Rasela Vestbruka, koji je tokom zagrijavanja pred treću utakmicu povrijedio stopalo.
Nije igrao u četvrtoj utakmici, a njegov status pred peti duel je i dalje neizvjestan, potvrdio je trener Denvera Dejvid Adelman.
"Prošao je kroz to, imali smo zaista lagan, ako tako želite da nazovete, trening. Više kao mentalnu šetnju kroz akcije. Razgovarali smo o greškama koje smo pravili i gradili na pozitivnim stvarima. I on je učestvovao u tome, ali i Majkl, kao i Aron, svi momci koji su imali problema. Zato morate biti pametni u onome što radite. Mislim da ćemo znati više kako se budemo približavali početku utakmicu", rekao je Adelman.
Jokićev Denver i Klipersi naredni duel igraju u noći između utorka i srijede od 4.00 po našem vremenu.
Тагови:
Оставите ваш коментар:
НАПОМЕНА: Коментарисање вести на порталу ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.


