Политика
05.08.2026.
19:32
Видовић: Хелезу се од алкохола привиђају ствари, више га нико не доживљава
Синиша Видовић је оштро одговорио Зукану Хелезу поручивши му да је политички маргиналан и да му се привиђају ствари због врућина или алкохола.

АУТОР
Провјерено Инфо
„Зукану Хелезу су, изгледа, од превише алкохола и ових врућина почеле да се привиђају ствари. Уз то је побркао и надлежности, не може он никога ухапсити, а камоли предсједника Србије. Боље би му било да се позабави тиме хоће ли он бити ухапшен послије избора, свашта се прича по чаршији“, поручио је замјеник предсједника Уједињене Српске и савјетник предсједника НСРС Синиша Видовић.
Видовић тврди да Хелез оваквим изјавама само покушава да привуче пажњу јер је постао политички небитан и у ФБиХ, а камоли у Републици Српској и Србији.
„То је једна потпуно маргинална личност. Није му први пут да измишља небулозе јер зна да га на изборима чека дебакл. Хелез ће увијек водити само ратнохушкачку политику, док је Александар Вучић у миру дошао у своје родно село, на своју дједовину, окупио комшије и Србе, Хрвате и Бошњаке, наздравио са њима и разговарао о проблемима које имају. За то вријеме, Хелеза у Федерацији више нико и не доживљава. Мислим да то довољно говори о обојици“, закључио је Видовић.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Остојић најоштрије осудио паљење српске заставе код Оточца: Свјесна провокација и увреда за све прогнане Србе
Политика
17:33

И паркинг, и кредит и заједнички рачун: Скупштина града Бањалука усвојила све одлуке градоначелника
Политика
16:50

Одбор за уставна питања НСРС: Инсистирање на поништавању одлука високог представника без сагласности
Политика
16:40



