Политика
03.07.2026.
14:22
Тадић о крњем Уставном суду БиХ: Сличан се сличном радује
Правник Огњен Тадић оцијенио је да је одлука Уставног суда БиХ о прихватању Шмитових измјена Кривичног закона очекивана и да представља наставак противправног дјеловања.

АУТОР
Провјерено Инфо
Сличан се сличном радује. Зато се и крњи Уставни суд БиХ, који дјелује противправно, највише радује лажном високом представнику и његовим противправним одлукама, рекао је правник Огњен Тадић.

За крњи Уставни суд Шмитово наметање одлука у складу са Уставом
- Заиста, није се догодило ништа неочекивано. Та одлука само је још једна цигла у зиду који већ постоји између политичког Сарајева и Републике Српске - навео је Тадић, коментаришући одлуку крњег Уставног суда, који се није смио успротивити Кристијану Шмиту, те је одбио апелацију 32 посланика у НСРС, а везано за оцјену уставности измјена Кривичног закона БиХ који је наметнуо Кристијан Шмит.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

За крњи Уставни суд Шмитово наметање одлука у складу са Уставом
Политика
Управо

Будимир: Одбацујемо покушаје политизације законитог поступања полиције приликом одузимања ратних застава БиХ
Политика
Управо

Додик: Бранио сам имовину, платио цијену и није ми жао
Политика
13:14



