Политика
20.11.2025.
12:50
Станивуковић предао пријаве због снимка са Ђајићем
Станивуковић је навео да јуче сви можда нису били свјесни шта су видјели, али је информација дошла до сваког човјека у Републици Српској.

Градоначелник Бањалуке Драшко Станивуковић, предао је данас, 20. новембра, кривичне пријаве у случају спорног снимка на којем се налази доктор Владо Ђајић.
Нагласио да је потребно испитати и ко је био "интервентна", која се спомиње у снимку.
"Учинио сам велику ствар, спасио сам здравствене раднике од такве штеточине", рекао је Станивуковић.
Он је рекао да има још наставака, односно снимака, који се односе на Ђајића.
"Он је сад на слободи, може прикривати доказе", навео је Станивуковић, те најавио и могући протест.
Станивуковић је навео да јуче сви можда нису били свјесни шта су видјели, али је информација дошла до сваког човјека у Републици Српској.
"Док правда не буде максимално испоштована, даћу сваки атом снаге да причам о овој теми. Ово је тема о кокаину, о дрогама. О бившем директору највеће здравствене установе, предсједнику ГО СНСД-а", рекао је Станивуковић.
Он сматра да Ђајић мора бити приведен. "Каже МУП да га је јуче саслушао. Он мора бити приведен! Он и сви ти људи. Ми и даље немамо одговор како је тај кокаин ушао у кабинет", рекао је Станивуковић.
Упитао је Станивуковић и ко је чекао у ауту, а спомиње се на спорном снимку.
"И питам - ко је био смјена у интервентној? Чекала се смјена подобних људи у Интервентној", навео је Станивуковић, истичући да је, како тврди, дрога требала бити подметнута њему или његовом блиском сараднику Небојши Дринићу.
Тагови:
Препоручени садржај

Шпирић: Не дозвлолити да буџет буде политичко оружје
Политика
12:12

Амиџић: Злоупотреба је, као и до сада, очигледно најзначајнија активност опозиције
Политика
11:13

Ковачевић: СНСД је одмах и без било каквих калкулација преузео одговорност и донио неопходне политичке одлуке
Политика
10:05



