Политика
10.05.2026.
22:12
Минић захвалио Додику: Тирјанству стати ногом за врат...
Минић Премијер Републике Српске Саво Минић огласио се након што је за њемачки лист ФАЗ потврђено да ће Кристијан Шмит напустити БиХ послије пет година.захвалио Додику: Тирјанству стати ногом за врат...

АУТОР
Провјерено Инфо
Минић је на друштвеној мрежи Икс цитирао Петра Петровића Његоша и обратио се предсједнику СНСД-а Милораду Додику.
"...Тирјанству стати ногом за врат, довести га к познању права, то је људска дужност најсветија", давно је рекао велики Његош. Хвала предсједниче Милорад Додик", написао је Минић.
Раније се огласио и Додик који је најавио покретање поступака и изнио приједлог за Шмита. Опширније о томе на линку у наставку.

Додик: Шмит покушао да направи много зла, али показао да је Српска неуништива
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Додик: Шмит покушао да направи много зла, али показао да је Српска неуништива
Политика
10.05.2026.

Тришић Бабић: Није мистерија зашто Шмит одлази
Политика
10.05.2026.

ОХР потврдио писање Провјерено: Шмит напушта БиХ
Политика
10.05.2026.



