Large banner

Политика

26.12.2025.

10:29

Минић: Чека нас велики инвестициони циклус

Већ је најављен велики инвестициони циклус и све оно што ће допринијети повећању стандарда и обрта новца у Републици Српској - рекао је Минић

Минић: Чека нас велики инвестициони циклус
Фото:SRNA

Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић изјавио је да је задовољан урађеним у 2025. години од чега је најважније да је Српска остала стабилна и најавио инвестициони циклус вриједан неколико милијарди КМ.

- Мислим да ћемо бенефите видјети тек наредне године. Већ је најављен велики инвестициони циклус и све оно што ће допринијети повећању стандарда и обрта новца у Републици Српској - рекао је Минић.

Savo Minić

Минић: Одлука ЦИК-а наставак офанзиве на Српску, спријечићемо те намјере

Он је указао да се против Републике Српске води специјални рат, с циљем слабљења њених институција, истакавши да се то огледа кроз нападе на институције, изборни процес и Дан Републике - 9. јануар.

- Дан Републике славимо са већ договореним активностима. Не одустајемо од било какве политике заштите националних интереса. Изненадио сам се питањем, односно тиме да је већ пласирано у јавности да се неће славити. То је веома лоше - нагласио је Минић за Срну.

Минић је говорио о договору са представницима борачких организација проистеклих из Одбрамбено-отаџбинског рата, преузимању пројеката у Бањалуци које је требао да заврши град, као и о томе због чега сматра да БиХ не функционише.

Large banner