11.03.2025.
14:57
Marijani se ponovo oglasio: EU i saveznici gaze suverenitet naroda
EU i njeni saveznici gaze suverenitet naroda da bi nametnuli svoju agendu. Parodija na pravdu za zabušavanje onih koji kažu NE Briselu - naveo je Marijani.

- U Republici Srpskoj predsjednik Srpske Milorad Dodik je osuđen, u Rumuniji je zabranjen izbor na osnovu izmišljenih optužbi. EU i njeni saveznici gaze suverenitet naroda da bi nametnuli svoju agendu. Parodija na pravdu za zabušavanje onih koji kažu NE Briselu - naveo je Marijani.
On je još poručio da je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik osuđen zato što je rekao NE Kristijanu Šmitu.
- Kristijana Šmita su nametnuli pojedini zapadni lideri - rekao je on.
Kako je rekao, cilj je da se uspostavi dominacija Sarajeva nad srpskim stanovništvom.
Tagovi
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.