Избори 2025
08.02.2026.
20:51
Каран побиједио у 16 од 17 општина, ускоро обраћање Додика и Карана
Каран није успио побиједити у Лопарама, рекао је портпарол СНСД Радован Ковачевић

Радован Ковачевић, портарол СНСД-а рекао је да је њихов кандидат Синиша Каран побиједио у 16 од 17 општина у којима су поновљени избори за предсједника Српске.
Како је рекао, једино у Лопарама Каран није успио побиједити.
Он је најавио да ће се грађанима ускоро обратити Додик и Каран.
"Дакле ја мислим да су грађани Републике Српске апсолутно недвосмислено рекли Шта је воља народа Републике Српске и да је то на првом мјесту Република Српска и да сигурно народ Републике Српске више није желио да трпи ову срамоту коју Сарајево покушава да уради и да понизи Републику Српску", рекао је Ковачевић.
Како је рекао, Сарајево је имао помагаче из Републике Српске у редовима опозиције, коју је назвао петом колоном.
Ковачевић је рекао да су на добром путу да у Добоју разлика буде повећана за минимално 1.000 гласова а да ће разлика и у Лакташима бити повећана за минимално 380 гласова.
"Када томе додамо да је разлика повећана и у Братунцу за 200 гласова мислим да вам је потпуно јасно колико су пробудили инат љубав народа Републике Српске", рекао је он.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.






