Политика
05.02.2026.
16:22
(ФОТО) Додик: Велика ми је част што присуствујем молитвеном доручку
На молитвеном доручку, на којем амерички предсједник држи говор, присуствује више од 3.000 званица из више од 100 земаља.

Лидер СНСД-а Милорад Додик истакао је да му је велика част што присуствује Молитвеном доручку у Вашингтону.
"Велика ми је част што присуствујем Молитвеном доручку у Вашингтону, мјесту гдје се сусрећу вјера, одговорност и политика здравог разума", написао је Додик на Иксу.
Велика ми је част што присуствујем Молитвеном доручку у Вашингтону, мјесту гдје се сусрећу вјера, одговорност и политика здравог разума. pic.twitter.com/9KSerTWHvB
— Милорад Додик (@MiloradDodik) February 5, 2026
Молитвеном доручку на позив Трампове администрације, заједно са Цвијановићевом присуствују вршилац дужности предсједника Републике Српске Ана Тришић Бабић и предсједник СНСД-а Милорад Додик.
На молитвеном доручку, на којем амерички предсједник држи говор, присуствује више од 3.000 званица из више од 100 земаља.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Цвијановић: Част је бити данас на овом мјесту
Политика
16:07

Ковачевић: Захваљујући патриотској и одговорној политици, Српска препозната и уважена
Политика
15:45

(ВИДЕО) Обраћање Трампа на Молитвеном доручку: Присуствују Додик, Цвијановић и Тришић Бабић
Политика
15:33



