Политика
22.10.2025.
10:09
(ФОТО) Додик, Минић и Каран положили вијенце на војничком гробљу у Миљевићима
Заједно са Додиком, Минићем и Караном били су и градоначелник Источног Сарајева ЉУбиша Ћосић и начелник Источног Новог Сарајева Јован Катић.

Предсједник Милорад Додик, премијер Републике Српске Саво Минић и министар за научнотехнолошки развој и високо образовање Републике Српске Синиша Каран положили су јутрос вијенце на Војничком гробљу у Миљевићима у Источном Новом Сарајеву.
Заједно са Додиком, Минићем и Караном били су и градоначелник Источног Сарајева ЉУбиша Ћосић и начелник Источног Новог Сарајева Јован Катић.
Делегација ће данас присуствовати свечаном отварању Студентског дома у Источном Новом Сарајеву, а планиран је и састанак са градоначелником Источног Сарајева и начелницима свих општина у саставу града.
У гробљу Миљевићи сахрањено је 138 српских бораца, међу којима и 15 руских добровољаца који су се борили на страни Војске Републике Српске.

Борба трајала пола сата: Златко из Лакташа уловио сома капиталаца
Тагови:
Препоручени садржај

Каран: Одговорност према Републици Српској - темељ сваке моје одлуке и сваког корака
Политика
22.10.2025.

Геополитчке игре блокирају заједничке пројекте Србије и Српске
Политика
22.10.2025.

Нетанјаху: Израел и Република Српска се суочавају са проблемом радикалног ислама
Политика
21.10.2025.



