Политика
29.08.2026.
18:44
Додик посјетио Гастро сусрете у Броду: Добро је, има нешто и на кашику!
Високи функционери СНСД-а дегустирали су домаћу чорбу, похвалили мајсторе котлића те истакли храну и традицију које спајају људе.

АУТОР
Провјерено Инфо
Традиционална кулинарска манифестација у Броду окупила је велики број људи, а међу бројним гостима били су и организациони секретар СНСД-а Игор Додик и генерални секретар странке Срђан Амиџић.
Игор Додик пробао специјалитете локалних мајстора котлића.
Добро је, има нешто и на кашику! 😅
Гастро сусрети у Броду окупили су велики број људи око онога што нас увијек најлакше споји — добре хране, дружења и традиције.
Хвала домаћинима на гостопримству и одличној атмосфери. Видимо се поново! pic.twitter.com/xynxVmK5pn
— Igor Dodik (@dodik_igor) August 29, 2026
У опуштеној атмосфери, Додик је дегустирао чорбу и похвалио њен квалитет.
– Добро је, има нешто и на кашику! Гастро сусрети су окупили велики број људи око онога што нас увијек најлакше споји – добре хране, дружења и традиције. Хвала домаћинима на гостопримству и одличној атмосфери. Видимо се поново! -поручио је он у објави на друштвеним мрежама.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Таг :
Препоручени садржај

„Без Рафинерије то није тај Брод“ Станивуковић упозорио на уништена стратешка предузећа
Политика
Управо

Чешки новинар Паненка за Провјерено: Нећу дозволити да ме ућуткају због Младића
Политика
16:44

Цвијановић: Сити смо лажне сарајевске "правде" и једнако лажних моралних лекција
Политика
15:29



