Политика
27.06.2026.
08:43
Додик честитао Дан града Добоја: Град остварио велику напредак
Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је градоначелнику града Добоја, предсједнику Скупштине града, одборницима и грађанима Добоја честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успјех.

- Упућујем срдачне честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успјех - написао је додик на Иксу.
Како је истакао, Добој је град који својим развојем, привредним потенцијалом и значајним инфраструктурним пројектима потврђује своје важно мјесто у Републици Српској.
- С посебним задовољством истичем напредак који је град остварио у протеклим годинама, као и бројне иницијативе и пројекте које је градско руководство покренуло у настојању да унаприједи квалитет живота својих грађана и обезбиједи бољу будућност за наредне генерације. Увјерен сам да ћете и у наредном периоду одговорним радом наставити да стварате услове за јачање привреде и стварање што бољих услова за нова улагања и отварање нових радних мјеста - додао је Додик.
Он је изразио искрене жеље да Добој настави путем напретка, стабилности и успјешног развоја, на добробит свих његових грађана, али и цијеле Републике Српске.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Таг :
Препоручени садржај

У Бањалуци свечани пријем поводом Видовдана крсне славе Војске Републике Српскe
Политика
Управо

Цвијановић на свечаној академији: Прославити 100 година постојања није мала ствар
Политика
26.06.2026.

Бањац: Паљење заставе израз мржње према Србима и доказ да нема суживота
Политика
26.06.2026.



