Politika
14.10.2025.
15:28
Cvijanović: Ponosna sam što sam inicirala nominaciju predsjednika Trampa
- Svojim najnovijim uspjehom, rješavanjem sukoba u Gazi, predsjednik Tramp je još jednom pokazao da zaslužuje ovu nagradu - napisala je Cvijanovićeva na društvenoj mreži Iks.

Поносна сам што сам иницирала номинацију предсједника САД Доналда Трампа за Нобелову награду за мир коју смо данас усвојили у Предсједништву БиХ, истакла је Жељка Цвијановић, српски члан Предсједништва БиХ.
- Својим најновијим успјехом, рјешавањем сукоба у Гази, предсједник Трамп је још једном показао да заслужује ову награду - написала је Цвијановићева на друштвеној мрежи Икс.
Поносна сам што сам иницирала номинацију предсједника @realDonaldTrump за Нобелову награду за мир коју смо данас усвојили у Предсједништву БиХ. Својим најновијим успјехом, рјешавањем сукоба у Гази, предсједник Трамп је још једном показао да заслужује ову награду.
I am proud to… pic.twitter.com/pmSfvmdm1Y
— Жељка Цвијановић (@Cvijanovic_Z) October 14, 2025
Подсјећамо, данас је на приједлог српског члана Предсједништва БиХ Жељке Цвијановић, Предсједништво је на сједници у Сарајеву једногласно усвојило номинацију предсједника САД Доналда Трампа за Нобелову награду за мир.
Tagovi
Preporučeni sadržaj

Vukanović: Stanivuković ponižava SDS
Politika
14:58

Zahvalnost Kini na poštovanju Dejtonskog sporazuma i međunarodnog prava
Politika
13:30

Na prijedlog Cvijanovićeve, Predsjedništvo jednoglasno usvojilo nominaciju Trampa za Nobelovu nagradu za mir
Politika
13:08
