11.03.2025.
14:39
Crnadak podnio ostavku na mjesto člana Odbora za ustavna pitanja NSRS
Oglasio se na društvenoj mreži Fejsbuk
AUTOR: Provjereno Info

Foto: printscreen
Igor Crnadak, potpredsjednik PDP-a i zastupnik u Narodnoj skupštini RS, objavio je da je podnio ostavku na mjesto člana Odbora za ustavna pitanja NSRS.
"Upravo sam podnio ostavku na mjesto člana Odbora za ustavna pitanja Narodne skupštine Republike Srpske.
1. Ne želim da učestvujem u procesima koji Republiku Srpsku i moj narod vode u propast.
2. Ne želim biti dio sumanutih akcija aktuelne vlasti, koje ugrožavaju mir i bezbjednost i donose neizvjesnost Republici Srpskoj.
3. Ne želim da budem za istim stolom sa Nenadom Stevandićem osim ako ne moram, zbog njegovog bahatog i siledžijskog odnosa prema poslanicima opozicije.
ŽIVJELA SRPSKA !!!", napisao je Crnadak.
Tag
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.