Large banner

Свијет

14.04.2026.

20:46

У Барселони изрешетан Крсто Вујић?

Подсјећамо, у мушкарца, за којег су шпански медији писали да је српског поријекла, испаљено је пет хитаца, а најмање два су га погодила.

У Барселони изрешетан Крсто Вујић?
Фото:Pixabay

У пуцњави која се данас догодила у Барселони наводно је тешко рањен Крсто Вујић, наводни припадник шкаљарског клана који се годинама налази у бјекству, пише портал Дан позивајући се на незванична сазнања из више извора.

Подсјећамо, у мушкарца, за којег су шпански медији писали да је српског поријекла, испаљено је пет хитаца, а најмање два су га погодила.

Шпански медији пишу да овај напад може бити повезан са наставком сукоба кланова са Балкана, подсјећајући да је у тој држави и прије мање од годину дана полиција водила истраге поводом убистава и напада која се повезују са поменутим криминалним групама када су мете били припадници кавачког и шкаљарског клана.

Подсјећамо, мушкарац је изрешетан данас нешто прије 16 часова по локалном времену, код једног угоститељског објекта, а полиција трага за најмање два нападача. Жртва је након напада остала да лежи крвава на улици и пребачена је у болницу у критичном стању.

Како су писали шпански медији, све се одиграло у близини терасе познатог бара, на адреси Пасеиг дел Таулат број 281, у округу Сант Марти, близу вртова Дијагонал Мар.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner