Свијет
07.08.2026.
07:05
Трагедија у школи на Тајланду: Наставник убијени четворо рањено
У пуцњави у школи на Тајланду убијен је наставник а четворо људи је рањено, док је нападач извршио самоубиство након интервенције полиције.

АУТОР
Провјерено Инфо
Наставник је изгубио живот, а четворо људи је рањено, укључујући троје ученика, у пуцњави која је потресла школу Дебсирин Нонтабури у провинцији Нонтабури на Тајланду, саопштила је тајландска полиција.
Драма је започела око 10 часова када су се зачули пуцњи у школи у округу Банг Круаи.
Полиција и специјалне јединице брзо су стигле на лице мјеста како би ситуацију ставиле под контролу, преноси портал "Nation Thailand".
Првобитне информације из командног центра Нонтабури указивале су да је нападач ученик, наоружан пиштољем, што је изазвало додатну узбуну и хитну реакцију специјалних јединица.

Обиљежавање 31 године од страдања на Петровачкој цести
Касније је потврђено да је нападач извршио самоубиство, чиме је ситуација додатно добила на тежини.
Школа је најавила званично саопштење, док надлежни органи настављају истрагу како би расвјетлили све околности овог потресног инцидента.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Препоручени садржај

Трамп одбацио наводе о сукобу са Хегсетом: Задовољан његовим радом у Пентагону
Свијет
06.08.2026.

Сенатори предлажу закон о регулисању вјештачке интелигенције у психотерапији
Свијет
06.08.2026.

Мема: Враћање замрзнуте имовине Русији води ка миру
Свијет
06.08.2026.



