Region

21.02.2025.

15:24

Vučić: Vjerujem u oslobađajuću presudu Dodiku

"Srbija nikada neće ostaviti Srpsku na cjedilu"

dodik vucic
Foto: Borislav Zdrinja/predsjednikrs.rs
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da vjeruje da predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika čeka oslobađajuća presuda i naglasio da Srbija nikada neće ostaviti Srpsku na cjedilu.
 
- Samo da kažem da se nadam i da poručim, pošto vidim da su dramatični dani u Republici Srpskoj, da samo kažem da imam poruku za naš narod u Republici Srpskoj, da ćemo biti uz njih, da nikada Srbija neće ostaviti na cjedilu Republiku Srpsku i da sam uvjeren i nadam se da predsjednika Dodika čeka oslobađajuće presuda. Ne bude li tako, Srbija će biti uz Republiku Srpsku - rekao je Vučić tokom posete selu Šuvajić kod Golupca.

 

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.