Регион
07.12.2025.
14:39
Велики пожар избио у Кучеву: На терену 13 ватрогасаца са 5 возила
У комплексу бившег Шумско-индустријског комбината (ШИК) у Кучеву избио је пожар, а у гашењу учествује 13 ватрогасаца са пет возила.

У комплексу бившег Шумско-индустријског комбината (ШИК) у Кучеву избио је пожар, а у гашењу учествује 13 ватрогасаца са пет возила.
Пожар је пријављен јутрос око 9.55.
Према незваничним информацијама, у пожару нема повријеђених.
Локални медији преносе да су се запалиле двије зграде - једна у којој је била менза и кухиња и још једна зграда у близини.
У Дом здравља у Кучеву примљена су два запослена који су ту и живjeли, а који су због скока са вишег спарта повредили стопала.
Један има прелом, а други контузију скочног зглоба због чега су превезени у пожаревачку болницу на преглед.
У оквиру овог комплекса сада функционише постројење за обраду дрва, а објекат који се запалио био је на првом нивоу менза, а на другом смjештај за двадесетак странаца, углавном Кинеза, који су ту запослени.
Тагови:
Препоручени садржај

Црна Гора: Мајка из БиХ осумњичена да је тјерала синове на принудни рад
Регион
07.12.2025.

Медији у Србији: Смијењен Марко Парезановић, начелник БИА
Регион
07.12.2025.

Први резултати истраге: Нападач је можда промашио мету
Регион
07.12.2025.



