Регион
22.07.2026.
12:38
Ужас у Новом Саду: Из преврнутог возила извучена три тијела
Трагедија у Новом Саду: Три особе погинуле у саобраћајној несрећи када су аутомобилом слетјеле у одводни канал у насељу Клиса.

АУТОР
Провјерено Инфо
У Новом Саду у Улици мајке Југовића су јутрос у саобраћајној несрећи погинуле три особе, сазнаје Танјуг.
Око девет часова је запримљена дојава да се у одводном каналу, у води, налази преврнут аутомобил, након чега су позвани ватрогасци. Из аутомобила су извучена тијела три особе.
У току је увиђај како би се утврдило како је до ове несреће дошло.
- У аутомобилу у новосадском насељу Клиса, који је завршио у води, пронађена су три беживотна тела, два мушкарца и једна жена - рекао је за Танјуг портпарол Завода за ургентну медицину Зоран Круљ.
Круљ је навео да је екипа изашла по првом приоритету, по позиву који је стигао у 10.27, а смрт је констатована на лицу мјеста.
Како се незванично сазнаје, возило се преврнуло и завршило у води.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Наркодилер осуђен у БиХ одликован за „допринос обнови државности Црне Горе“
Регион
Управо

Хаос у Сјеверној Македонији: Олуја оштетила и предсједничку резиденцију, повријеђено 15 људи
Регион
10:47

Тројица младића из БиХ ухапшени у Словенији: Сумњиче се за више кривичних дјела
Регион
09:16



