Large banner

Регион

03.05.2025.

14:57

Tuča navijača Hajduka i Dinama: Povrijeđeno pet osoba, među njima policajac

Dvoje teže povrijeđeno

Tuča navijača Hajduka i Dinama: Povrijeđeno pet osoba, među njima policajac
Фото:screenshot

Pet lica povrijeđeno je u masovnoj tuči navijača Hajduka i Dinama jutros u Splitu, a među njima je i jedan policajac, rečeno je u splitskoj bolnici.

Portparol Kliničko-bolničkog centra Kristina Bitanga izjavila je da su dovezena četiri navijača, od kojih su dva teže povrijeđena, ali su van životne opasnosti.

Ona je rekla da su dva lica i policajac zadobila lakše povrede.

Splitska policija saopštila je ranije da je privedeno više od 100 učesnika u tuči, u koju je, prema navodima hrvatskih medija, došlo pedesetak maskiranih navijača Dinama.

Takođe, mediji navode da je riječ o dogovorenoj tuči navijača Hajduka i Dinama.

Оставите ваш коментар:

НАПОМЕНА:  Коментарисање вести на порталу  ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.

Large banner