Регион
30.12.2025.
15:28
Пуштени сви приведени у Ботуну
Сва лица су пуштена без задржавања

Сви приведени током јутрошњег протеста у зетском селу Ботун, њих 54, пуштени су без задржавања, саопштено је из Управе полиције.
- Припадници Одјељења безбједности Подгорица су прикупили обавјештења од свих раније доведених лица, која су данас онемогућила службеницима Комуналне полиције извршење службене радње и одбила да поступе по наређењима службеника Управе полиције - наводе из Управе полиције.

(ВИДЕО) Ухапшен Милан Кнежевић: "Овако није било ни за Ђукановићеве диктатуре"
Сва лица су пуштена без задржавања.
- Посланик у Скупштини Црне Горе Милан Кнежевић напустио је својевољно полицијско возило за групни превоз лица у које је претходно, на исти начин, самоиницијативно ушао - тврде из црногорске Управе полиције.

У Ботуну повријеђен службеник комуналне полиције, грађани блокирали градњу колектора
Од раних јутарњих часова у зетском селу Ботун проведена је акција Комуналне, а онда и интервентне јединице Управе полиције како би обезбиједили простор на којем треба да се гради постројење за пречишћавање отпадних вода.
Полиција је у 9.30 часова обезбиједила локацију за градњу. Машине за изградњу постројења за отпадне воде су ушле на градилиште и почеле са радом.
Тагови:
Препоручени садржај

Језиви детаљи трагедије: Отац убио сина с аутизмом па себе
Регион
14:36

Једино сеоско породилиште у Европи симбол опстанка Срба
Регион
14:22

Вучић: Да ли су хапшења политичких противника у Црној Гори европске вриједности
Регион
13:20



