Large banner

Регион

24.11.2025.

14:33

Продужен притвор Владимиру Кецмановићу

Апелациони суд у Београду је прије пар дана укинуо првостепену пресуду којом су Владимир и Миљана Кецмановић били осуђени на вишегодишње казне и наложио првостепеном суду да понови суђење

Продужен притвор Владимиру Кецмановићу
Фото:Printscreen

Виши суд у Београду продужио је за још 60 дана притвор Владимиру Кецмановићу, оцу дјечака који је 3. маја 2023. године у Основној школи "Владислав Рибникар" убио девет вршњака и чувара те школе.

Притвор му је продужен да не би поновио кривично дјело и јер је осумњичен да је извршио кривично дело за које је прописана казна затвора преко десет година, а начин извршења и тежина посљедица кривичног дјела довели су до узнемирења јавности које може угрозити несметано и правично вођење кривичног поступка, саопштено је из тог суда.

Апелациони суд у Београду је прије пар дана укинуо првостепену пресуду којом су Владимир и Миљана Кецмановић били осуђени на вишегодишње казне и наложио првостепеном суду да понови суђење.

Владимир Кецмановић је оптужен за кривична дјела занемаривање и злостављање малољетног лица и тешко дјело против опште сигурности, док је Миљана Кецмановић оптужена за кривична дјела занемаривање и злостављање малољетног лица.

Large banner