Large banner

Регион

07.11.2025.

19:46

МУП Србије: Ухапшено више лица у Београду, Зворнику и Бањалуци због случаја "снајперисти"

Хапшења су обављена у оквиру заједничких активности Министарства унутрашњих послова и Безбједносно-информативне агенције

МУП Србије: Ухапшено више лица у Београду, Зворнику и Бањалуци због случаја "снајперисти"
Фото:Agencije

Више лица је ухапшено на неколико локација у Београду, Зворнику и Бањалуци, а која се доводе у везу са случајем "снајперисти", саопштио је МУП Србије.

Хапшења су обављена у оквиру заједничких активности Министарства унутрашњих послова и Безбједносно-информативне агенције.

"Надлежни државни органи настављају интензиван рад на расветљавању свих околности и чињеница у вези са овим случајем", наведено је у саопштењу.

Предсједник Србије Александар Вучић изјавио је почетком седице да има информације да се у Београду налазе двојица снајпериста, које надлежне службе траже, те да се још не зна ко је мета, али да се зна ко је дао новац.

Large banner