26.05.2025.
17:26
Kamion probio zaštitnu ogradu između petlji Okučani i Novska
Iz Hrvatskog auto-kluba /HAK/ saopštili su da se zbog saobraćajnog udesa vozi jednim trakom

Teretni kamion prevrnuo se i probio zaštitnu ogradu na auto-putu između petlji Okučani i Novska u smjeru Bregane.
Na “Fejsbuk” stranici Granični prijelaz Maljevac objavljen je snimak s mjesta nesreće.
Iz Hrvatskog auto-kluba /HAK/ saopštili su da se zbog saobraćajnog udesa vozi jednim trakom, uz ograničenje brzine od 60 kilometara na čas.
Zbog saobraćajnog udesa a županijskom putu Banova Jaruga – Međurić vozi se jednom trakom uz ograničenje brzine od 30 kilometara na čas.
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.