Регион
03.07.2026.
12:00
Драма у Београду: Ухапшен малољетник због покушаја изнуде два милиона евра
У Београду ухапшен 17-годишњак због сумње да је учествовао у покушају изнуде два милиона евра

АУТОР
Невена Рељић
Полиција у Београду ухапсила је малољетника од 17 година, због сумње да је заједно са другим лицима учествовао у покушају изнуде два милиона евра од власника више пословних објеката на територији града.
Хапшење је извршено по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, због сумње да је извршио кривично дјело изнуда.

Ухапшен држављанин Србије у Приједору: Ометао закључавање аута, па их пљачкао
Након саслушања, судија за претходни поступак одредио је осумњиченом малољетнику притвор до 30 дана, саоптено је из Министарства унутрашњих послова /МУП/ Србије.
Хапшење су извршили припадници Службе за борбу против организованог криминала МУП Србије, у сарадњи са Службом за сузбијање криминала, Управом за технику, Полицијском управом за град Београд и Безбједносном информативном агенцијом /БИА/.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Драма у Загребу: Запалио се клима-уређај у стану, двоје повређених у пожару
Регион
Управо

Протести у Тирани не јењавају: Грађани и даље траже оставку Раме
Регион
08:24

Приштина ударила и на патријарха Павла: Представници Куртијевог министарства упали у Сјеверну Митровицу због мурала
Регион
02.07.2026.



