04.04.2025.
09:45
Uhapšen zbog razbojništva na benzinskoj pumpi
Razbojništvo je policiji prijavljeno u srijedu, 2. aprila, oko 22.30 časova, a osumnjičeni je identifikovan i uhapšen sinoć.

Zvorničanin čiji su inicijali S.K. uhapšen je zbog sumnje da je prijeteći nožem od ranika benzinske pumpe u Zvorniku ukrao oko 3.000 KM, saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.
Razbojništvo je policiji prijavljeno u srijedu, 2. aprila, oko 22.30 časova, a osumnjičeni je identifikovan i uhapšen sinoć.
Policija je tokom pretresa kuće, pokretnih stvari i ostalih prostorija koje koristi osumnjičeno lice pronašla predmete koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela.
Pretres je izvršen na osnovu naredbe Okružnog suda Bijeljina, a uz prethodnu saglasnost Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina.
Osumnjičeni će nakon završene kriminalističke obrade, uz izvještaj o počinjenom krivičnom djelu razbojništvo, biti predat Okružnom javnom tužilaštvu u Bijeljini.
Tagovi
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.