Хроника
25.06.2026.
11:35
Ухапшен Требињац у Бањалуци: Више од мјесец дана слао пријетеће поруке жени
Бањалучка полиција ухапсила је Д.Б. из Требиња због сумње да је дуже од мјесец дана слао пријетеће телефонске поруке једној жени.

АУТОР
Александар Стојановић
Припадници Полицијске управе Бањалука лишили су слободе лице Д.Б. из Требиња због сумње да је починило кривично дјело угрожавање сигурности.
Како је саопштено из полиције, ово лице се сумњичи да је у периоду од 18. маја до 23. јуна ове године путем телефона слало пријетеће поруке једној женској особи.
О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука.
Полицијски службеници тренутно раде на комплетирању и документовању предмета, након чега ће против Д.Б. надлежном тужилаштву бити поднесен званичан извјештај о почињеном кривичном дјелу.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Изварао купце: Потврђена оптужница против Ђоке Екватора
Хроника
10:44

Славио побједу БиХ на СП: Младић пао са крова аута, љекари му се боре за живот
Хроника
10:20

Опљачкан факултет у Приједору: Лопови однијели лаптопе и службене печате
Хроника
09:52



