Large banner

Хроника

23.07.2026.

11:08

Ухапшен Бањалучанин због напада и пријетњи смрћу

Полиција у Бањалуци ухапсила М.П. због сумње да је физички напао лице, нанио му повреде и упутио пријетње.

Ухапшен Бањалучанин због напада и пријетњи смрћу
Фото:Pixabay

Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука ухапсили су јуче М.П. из Бањалуке због сумње да је починио кривична дјела „Тјелесна повреда“ и „Угрожавање сигурности“.

Како је саопштено из Полицијске управе Бањалука, осумњичени се терети да је 21. јула око 1.20 часова у Бањалуци физички напао друго лице, нанијевши му тјелесне повреде, након чега му је упутио више пријетњи по живот.

Повријеђено лице је након напада упућено у Службу хитне медицинске помоћи Бањалука ради указивања љекарске помоћи.

Над осумњиченим је у току криминалистичка обрада, а по њеном окончању биће, уз извјештај о почињеним кривичним дјелима, спроведен у Окружно јавно тужилаштво Бањалука.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner