Хроника
27.10.2025.
09:41
Полиција истражује два случаја мучења и убијања паса!
Оштећени је истог дана пријавио да је непознато лице или више њих одвело његовог пса из дворишта породичне куће у Српцу и објесило га о дрво у близини куће.

Полицијска управа Градишка саопштила је да су током викенда евидентирана два кривична дјела „Мучење и убијање животиња“, а оба случаја потресла су јавност.
Полицијски службеници Полицијске станице Србац су у петак ухапсили лице иницијала М.В. из Српца, због постојања основа сумње да је починило ово кривично дјело.
Како је наведено, оштећени је истог дана пријавио да је непознато лице или више њих одвело његовог пса из дворишта породичне куће у Српцу и објесило га о дрво у близини куће.
„Оперативним радом на терену полицијски службеници дошли су до сазнања да је извршилац кривичног дјела лице М.В. из Српца“, наводи се у саопштењу.
О догађају је обавјештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бања Лука, који је наложио да се по комплетирању предмета достави извјештај о почињеном кривичном дјелу.
У другом случају, полицијски службеници Полицијске управе Градишка предузимају мјере и радње ради расвјетљавања кривичног дјела „Мучење и убијање животиња“.
Полицијској станици Нова Топола је у суботу пријављено да је током лова од стране непознатог лица или више њих убијен ловачки пас.
О догађају је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бања Лука, који је наложио обдукцију пса и да се по комплетирању предмета достави извјештај о почињеном кривичном дјелу.

И даље траје потрага за Пером Тепићем
Тагови:
Препоручени садржај

Објављени снимци: Потпуни хаос - у судару полупано 5 аута, дјевојке побјегле
Хроника
26.10.2025.

Познато стање пет повријеђених у тешком удесу
Хроника
26.10.2025.

Дарио Ристић пуштен да се брани са слободе
Хроника
26.10.2025.



