Хроника
14.07.2026.
20:09
Побјегао затвореник из КПЗ-а у Тузли, расписана потјерница
Управа полиције МУП-а Тузланског кантона расписала је централну потјерницу за 29-годишњим затвореником који је побјегао из КПЗ-а.

АУТОР
Провјерено Инфо
Затвореник М.Р. /29/ побјегао је из Казнено-поправног завода полуотвореног типа у Тузли и за њим је расписана потјерница.
Потјерницу за М.Р. из Лукавца расписала је Управа полиције МУП-а Тузланског кантона након што се није појавио на радном мјесту у Казнено-поправном заводу полуотвореног типа Тузла, гдје је био на издржавању затворске казне, речено је данас Срни у овој управи.
Казнено-поправни завод обавијестио је полицију да М.Р. јуче није био на радном мјесту на које је распоређен у оквиру овог завода.
Федерални медији су навели да је ријеч о Мирнесу Рибићу којји се терети да је са братом 12. априла прошле године тешко претукао лице из Тузле чији су иницијали Е.М. нанијевши му већи број удараца рукама и ногама у главу и друге дијелове тијела.
Након што је повријеђени изгубио свијест, везали су му руке и ноге љепљивом траком и спријечили га да устане.
Претходно су се посвађали с њим у његовом стану у Тузли, а потом су заједно сјели у његов аутомобил и одвезли се до Лукавца.
Током вожње и по доласку наставили су са физичким нападаом, скинули су га и брутално претукли, а потом оставили на улици.
Мушкарца је у тешком стању пронашла екипа Службе хитне медицинске помоћи, која га је превезла у Универзитетски клинички центар Тузла, гдје је задржан на лијечењу.
Полиција је истог дана ухапсила браћу Рибић, преноси Срна.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Тешка саобраћајна несрећа код Тузле, више особа повријеђено
Хроника
19:12

Трагедија у Њемачкој: Дјечак из БиХ страдао у судару са аутомобилом
Хроника
18:35

Драма у Тузли: Комшиницу избо ножем, превезена у болницу
Хроника
17:51



