Large banner

Хроника

27.06.2026.

19:55

Огласила се полиција: Жена скочила са моста, спасили је грађани

Бањалука

Огласила се полиција: Жена скочила са моста, спасили је грађани
Фото:Pixabay

Женска особа скочила је данас са Градског моста у Бањалуци и спасена је захваљујући грађанима који су се налазили у близини, речено је Срни у Полицијској управи Бањалука.

Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.

"Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи", навели су из бањалучке полиције.

gradski_most_banja_luka

Драма у Бањалуци: Д‌јевојка скочила с моста у Врбас

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Подијели
Large banner