Хроника
27.06.2026.
19:55
Огласила се полиција: Жена скочила са моста, спасили је грађани
Бањалука

Фото:Pixabay
Женска особа скочила је данас са Градског моста у Бањалуци и спасена је захваљујући грађанима који су се налазили у близини, речено је Срни у Полицијској управи Бањалука.
Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.
"Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи", навели су из бањалучке полиције.

Драма у Бањалуци: Дјевојка скочила с моста у Врбас
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Провјерено доноси имена: Радили као обезбјеђење без овлашћења на концерту на Јахорини
Хроника
18:40

МУП Српске о полицијској акцији на Јахорини: Провјераван рад агенција за обезбјеђење лица и имовине
Хроника
18:04

Обустављена потрага: Пронађено тијело Миланка Љепоје из Новог Града
Хроника
12:52



