Large banner

Хроника

27.02.2026.

15:42

Обављен увиђај у Теслићу: Полиција на ногама након јутрошње експлозије

Права драма одиграла се јутрос у Теслићу када је у близини куће предсједника Скупштина града Теслић Славена Јелића активирана експлозија

Обављен увиђај у Теслићу: Полиција на ногама након јутрошње експлозије
Фото:Уступљена фотографија

Полицијски службеници Полицијске управе Добој предузимају све потребне мјере и радње на идентификовању и лишењу слободе непознатог лица или више њих, везано за пријаву експлозије поред напуштене куће у мјесту Бања Врућица, град Теслић, која је пријављена јутрос 27.02.2026. године, око 07,30 часова, Полицијској станици Теслић.

Полицијски службеници извршили су увиђај лица мјеста, а о свему је обавијештен дежурни тужилац који се изјаснио да се ради кривичним дјелима „Изазивање опште опасности“ и „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

Подсјећамо, права драма одиграла се јутрос у Теслићу када је у близини куће предсједника Скупштина града Теслић Славена Јелића активирана експлозија.

славен јелић

Драма у Теслићу: Експлозија у близини куће предсједника Скупштине

Незванично, ручна бомба је била постављена у конзерву на локалном путу, а помоћу кочића и жице која је била превучена преко пута, активирала се након што је Јелић прешао преко ње аутом.

На лицу мјеста окончан је увиђај, који је извршила криминалистичка полиција ПУ Добој. У току је рад на утврђивању свих околности овог случаја.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner