Hronika
27.10.2025.
22:38
Nastavnik fizički napao dijete u školi?
"Dijete je nastavnik uhvatio za vrat"

Мајка тврди да је дијете након инцидента доживјело трауму те да су потражили љекарску и психолошку помоћ. Истакла је и како, упркос пријави педагогу, родитељи нису одмах обавијештени о догађају.
Редакцији портала Бљесак јавила се мајка ученика Основне школе Гнојнице, тврдећи како је њено дијете физички напао наставник. Према њеним наводима, инцидент се догодио на ходнику школе, а случај ће, како наводи, пријавити полицији.
"Дијете је наставник ухватио за врат. Дјеца су трчала по ходнику, а он је излетио из учионице и ухватио моје дијете. Све су то видјела и друга дјеца", наводи мајка.
Мајка тврди да је дијете након инцидента доживјело трауму те да су потражили љекарску и психолошку помоћ. Истакла је и како, упркос пријави педагогу, родитељи нису одмах обавијештени о догађају.
"Моје дијете је случај пријавило педагогу, али педагог није реаговао нити нас, родитеље, обавијестио о инциденту. Тек када је дијете дошло кући, испричало нам је што се догодило", рекла је потресена мајка.
Портал Бљесак покушао је у више наврата контактирати школу ради коментара, али до тренутка објаве вијести одговор нису добили.
Preporučeni sadržaj

Užas: Automobil pokosio dvije djevojke, hitno prebačene u bolnicu
Hronika
21:31

Ovo su palice koje je policija pronašla u šteku u Podgorici: Uhapšeno više osoba
Hronika
19:44

Uhapšen Sarajlija, pronađena tri kilograma droge
Hronika
18:36



