Large banner

Hronika

17.02.2025.

13:40

Najnoviji detalji hapšenja ubice iz Kalesije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske uhapsili su jutros Emira Selimovića , osumnjičenog za dvostruko ubistvo u Kalesiji.

Najnoviji detalji hapšenja ubice iz Kalesije
Foto: provjereno.info

Dvostruki ubica Emir Selimović lociran je i uhapšen u napuštenoj vikednici u Gornjoj Mravici. Izbjegavao je policiju četiri dana, a u trenutku hapšenja nije pružao otpor potvrdio je načelnik Sektora policije Policijske Uprave Banjaluka Momčilo Marić.

Kod Selimovića nije pronađeno oružje, rekao je još Marić.

Marić se zahvalio građanima na saradnji i svima koji su pružali informacije o kretanju Selimovića koje su pomogle u akciji hapšenja.

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske uhapsili su jutros Emira Selimovića /38/, osumnjičenog za dvostruko ubistvo u Kalesiji.

Nakon četiri dana intenzivne potrage u kojoj su učestvovali policijski službenici Uprave kriminalističke policije, Uprave za organizovani i teški kriminalitet i Specijalne antiterorističke jedinice, Uprave za organizovani i teški kriminalitet, Specijalne antiterorističke jedinice, Uprave za policijsku podršku i pripadnici Helikopterskog servisa Republike Srpske E.S. je pronađen u mjestu Gornja Mravica – saopšteno je iz PU Banjaluka.

Tijela Inele Selimović /37/ i njenog trinaestogodišnjeg sina pronađena su u srijedu, 12. februara, u stanu u Kalesiji.

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.

Large banner