Хроника
11.03.2026.
07:07
Дилер из БиХ "снабдјевао" швајцарски град кокаином
Ријеч је о 57-годишњем држављанину БиХ. Он је у Локарну имао своје клијенте, и сматра се једним од активнијих дилера у овом дијелу кантона.

Држављанин Босне и Херцеговине, настањен у швајцарском Локарну, ухапшен је под сумњом да је умијешан у значајну активност диловања дроге локалним клијентима у овом граду.
Током претреса пронађено је неколико десетина грама кокаина и предмети коришћени за паковање доза наркотика. Претпоставља је да је то само мали дио који је имао код себе. Наводно је највише радио са кокаином, преносе Независне.
До хапшења је дошло прије неколико дана, а како медији преносе, ријеч је о 57-годишњем држављанину БиХ. Он је у Локарну имао своје клијенте, и сматра се једним од активнијих дилера у овом дијелу кантона.
У акцији су учествовали припадници Одјељења за борбу против дроге полиције града Локарна и Интеркомуналне полиције Пиано.
Њему се на терет стављају кривична дјела тешке повреде и прекршаја против Савезног закона о наркотицима, као и кривично дјело прикривања. Истрагу води јавна тужитељка Кјара Бузи.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Потврђена оптужница против сарајевских полицајаца: Терете се за мито и злоупотребу положаја
Хроника
10.03.2026.

Тешка несрећа у БиХ: Камион ударио пјешака, погинуо на лицу мјеста
Хроника
10.03.2026.

Акција "Голд": Два лица ухапшена, пронађена велика количина накита
Хроника
10.03.2026.



