Hronika
28.09.2025.
19:02
BMW se zabio u stub, vozilo skoro prepolovljeno
U sarajevskom naselju Stup, u ulici Kurta Šorka, u nedjelju poslijepodne došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je vozač automobila marke BMW izgubio kontrolu nad vozilom i udario u stub električne rasvjete.

Prema nezvaničnim informacijama, u nesreći su dvije osobe zadobile lakše povrede, dok je na vozilu i infrastrukturi pričinjena značajna materijalna šteta, a kako se može vidjeti na snimku, auto je gotovo prepolovljen.
Na mjestu nesreće vidljiv je oštećeni stub i polomljeni dijelovi vozila. Građani koji su se zatekli u blizini pomogli su unesrećenima do dolaska hitne pomoći.

Vučić: Narod bio žrtva, imamo sreće da niko nije poginuo
Za portal "Crna hronika" u Operativnom centru MUP-a Kantona Sarajevo, su kazali da do trenutka objave ove vijesti nisu zvanično obaviješteni o ovoj nesreći.
Više informacija očekuje se nakon što nadležne službe izvrše uviđaj i potvrde detalje događaja.