27.04.2025.
08:08
Dan sjećanja obilježavaju vlade Republike Srpske i Srbije.
Veliki broj građana, učenika i zvaničnika iz Republike Srpske, Srbije i regiona pristiže u Donju Gradinu, gdje se obiilježava Dan sjećanja na žrtve genocida nad Srbima, Jevrejima i Romima u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i 80 godina od proboja logoraša iz koncentracionog logora Jasenovac.
Učenici iz svih dijelova Republike Srpske u Donju Gradinu dolaze autobusima, a preduzete su sve mjere obezbjeđanja ovog javnog skupa.
Dan sjećanja obilježavaju vlade Republike Srpske i Srbije.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
14.4°C
Apr 27, 2025