Large banner

Друштво

23.06.2026.

08:03

Рођено чак 16 дјевојчица и девет дјечака

Република Српска је богатија за 25 беба, а у протеклих 24 часа рођено је 16 дјевојчица и девет дјечака, највише у Градишци и Бањалуци.

Рођено чак 16 дјевојчица и девет дјечака
Фото:Pixabay

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 25 беба - 16 дјевојчица и девет дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Градишци - седам, потом у Бањалуци шест, у Добоју, Зворнику, Бијељини и Невесињу двије, те у Приједору, Фочи, Требињу и Источном Сарајеву по једна.

репрезентација бих (1).jpg

Познато с ким би БиХ могла играти у наредној фази ако се пласира

У Градишци је рођено пет дјевојчица и два дјечака, у Бањалуци по три дјевојчице и три дјечака, у Добоју двије дјевојчице, у Зворнику, Бијељини и Невесињу по една дјевојчица и један дјечак, у Приједору, Требињу и Источном Сарајеву по една дјевојчица, а у Фочи дјечак.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner