Large banner

Друштво

26.06.2026.

08:14

Република Српска богатија за 26 беба: Највише порођаја у Бањалуци

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба, од којих највише у Бањалуци, чак 11 новорођенчади.

бебе
Фото:СРНА

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба, и то 14 дјевојчица и 12 дјечака, речено је Срни у породилиштима. Највише беба рођено је у Бањалуци – 11, потом у Бијељини, Невесињу и Градишци по три, у Добоју и Источном Сарајеву по двије, те у Приједору и Требињу по једна.

Policija Austrija

Серијски лопов из БиХ изручен Аустрији

У Бањалуци је рођено осам дјевојчица и три дјечака, у Бијељини и Градишци по двије дјевојчице и један дјечак, у Невесињу три дјечака, у Добоју и Источном Сарајеву по два дјечака, а у Приједору и Требињу по једна дјевојчица.

У породилиштима у Зворнику и Фочи у протекла 24 часа није било порођаја.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner