Друштво
04.02.2025.
22:18
Promovisana knjiga o djevojčici, žrtvi porodičnog nasilja
U Prijedoru je večeras promovisan roman "Lara" Samira Deumića koji govori o djevojčici koja je žrtva porodičnog nasilja i trgovine ljudima.

Autor je rekao da je porodično nasilje sveopšte prisutno u današnjem vremenu, a uvijek je postojalo samo je zataškavano.
Direktor Narodne biblioteke "Ćirilo i Metodije" u Prijedoru Gordana Vila izjavila je da je ovo bila prva književna promocija u 2025. godini.

"Riječ je o zavičajnom piscu koji je prošao na konkursu za izbor i promociju publikovanih djela zavičajnih pisaca sa područja prijedorske regije", rekla je Vila.
Ona je za 14. februar najavila književno-muzičko veče posvećeno Dušku Trifunoviću, a krajem februara književnu promociju književnika Srđana Valjarevića.

Оставите ваш коментар:
НАПОМЕНА: Коментарисање вести на порталу ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.


